Masz pytania? skontaktuj sie z nami!14.05.2019  Praca online – mit czy realny zarobek?
XXI wiek przyniósł wielkie zmiany również w rynku pracy. Wykorzystywany niemal w każdej branży internet jest zarówno środkiem komunikacji między firmami i klientami, jak i miejscem pracy przedstawicieli wielu powstających branż np. reklamy w internecie. Jednymi z bardziej popularnych miejsc pracy online są różnorakie serwisy informacyjno – rozrywkowe. Wiele z nich stanowi elektroniczne wersje wydawanych czasopism, np. gazeta.pl, rozszerzone o dodatkowe funkcje np. możliwość komentowania i interakcji z portalami. Każdego dnia sztaby ludzi odpowiedzialnych za treść portali tworzą nowe artykuły i teksty by przyciągnąć nowych czytelników. Oczywiście, jak każda firma, serwisy te mają również swoje zaplecze techniczne, czyli dział IT, który odpowiedzialny jest za prawidłowe działanie portali i prawidłowe ich wyświetlanie oraz edycję graficzną. Na rynku znajdziemy wiele ofert pracy zdalnej pochodzących od tego typu firm. Wiele ogłoszeń możesz znaleźć na Tablicy ogłoszeń pinbook.pl/ogloszenia

14.05.2019  TOP10 najpopularniejsze zawody wykonywane w Polsce - cz. 1
Pieniądze szczęścia nie dają, ale bez nich weseli też nie będziemy. Niestety, niewielu z nas znajduje się w na tyle komfortowej sytuacji materialnej, że nie potrzebują źródła zarobku w formie etatowej pracy. Statystyczny polak spędza w pracy 157,5 godziny miesięcznie i zarabia ok 4,5 tys. złotych brutto. Jakie są najpopularniejsze profesje wykonywane przez naszych rodaków? Wybraliśmy i opisaliśmy 5 z nich, które nie tylko cieszą się popularnością tera, a będą przez długi czas.

14.05.2019  Jak zarobić, by się nie narobić?
W pogoni za godziwymi zarobkami niejednokrotnie przepracowujemy się wręcz ponad miarę. Stawki jakie oferują pracodawcy nie zawsze pozwalają na byt w warunkach nas zadowalających, dlatego poszukujemy dodatkowych możliwości na zarobienie kilku groszy. Wiadomo nie od dziś, że ciężka praca popłaca, ale co jeśli po kilku miesiącach takiej katorgi okaże się, że jedyne na co poświęcamy czas to dojazdy z pracy do pracy, posiłki i sen? Co nam po pieniądzach, kiedy nie mamy siły ani czasu na ich wydawanie? Aktualne oferty pracy online znajdziesz na pinbook.pl/praca/praca-online


14.05.2019  TOP10 najpopularniejsze zawody wykonywane w Polsce - cz. 2
Jak już ustaliliśmy w części 1., pieniądze szczęścia nie dają, ale bez nich weseli też nie będziemy. Niestety, niewielu z nas znajduje się w na tyle komfortowej sytuacji materialnej, że nie potrzebują źródła zarobku w formie etatowej pracy. Statystyczny polak spędza w pracy 157,5 godziny miesięcznie i zarabia ok 4,5 tys. złotych brutto. Jakie są najpopularniejsze profesje wykonywane przez naszych rodaków? Wybraliśmy i opisaliśmy kolejne 5 z nich, które nie tylko cieszą się popularnością teraz, a będą przez jeszcze długi czas. Może czas pomyśleć nad przebranżowieniem?
10.05.2019  Chałupnictwo - jak zarabiać przez Internet w domu
Niektóre stanowiska pracy dają nam ogromną satysfakcję i lubimy wykonywać swoje obowiązki. Niekoniecznie jednak jest ona dobrze płatna. Czegoś nam brakuje, trochę trudno oszczędzić i coś odłożyć. Dobrym sposobem w takich sytuacjach jest dorobienie sobie w domu, najlepiej przez Internet. A sposobów jest naprawdę bardzo dużo – wszystko zależy od tego, ile mamy czasu dziennie, aby wykonać poszczególne zadania. Warto również wybierać taką pracę, która, mimo wszystko, sprawiać nam będzie przyjemność. Grosz do grosza i uzbiera się całkiem pokaźna suma.

09.05.2019  5 sposobów jak zarobić pieniądze przez Internet
Nie dla wszystkich ludzi ciekawa jest praca na etacie - inni wolą pracować w domu. To naturalne, bo nie wszystkim chce się jechać do biura i obcować z ludźmi. Lepiej idzie mu zbieranie myśli, kiedy jest w zaciszu własnego mieszkania. Dlatego idealnym wyjściem z takiej sytuacji jest rozpoczęcie pracy przez Internet. Dzięki temu mamy nieco luźniejszy grafik, który dostosowujemy do swoich własnych potrzeb; mamy również możliwość robienia tego, w czym naprawdę jesteśmy najlepsi i jesteśmy w tym sobie szefem. Jak jednak rozpocząć pracę przez Internet? Podpowiadamy 5 sposobów jak zarobić dodatkowe pieniądze w Internecie.