Regulamin

Niniejsza regulamin został przygotowany w oparciu o przepisy prawa obowiązujące na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i określa zasady strony internetowej www.pracaonline.net funkcjonującej pod domeną http://pracaonline.net

Regulamin określa obowiązki i zakres odpowiedzialności witryny www.pracaonline.net jako podmiotu zarządzającego i prowadzącego stronę.

 1. Administratorem strony jest firma Siecreklamowa.pl Ogrodnicza 4g/1 05-082 Stare Babice nip 9211810551 regon 951205869 ( spokeo )
 2. Strona wraz z wszystkimi jej składowymi jest chroniona przepisami prawa, w szczególności Ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2000r. Nr 80 Poz. 904 z późn. zm.), Ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 roku o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 1993 Nr 47 Poz. 211 z późn. zm.
 3. Niniejszy regulamin określa warunki świadczenia usług pośrednictwa pracy w formie elektronicznej na rzecz konsumentów
 4. Pracaonline.net jest serwisem umożliwiającym dodawania ofert pracy przez pracodawców i wyszukiwanie ofert pracy we własnych zasobach.
 5. Dodawanie ofert pracy jest bezpłatne tak samo jak ich przeglądanie. Opłaty są pobrane za ogłoszenie inne niż standardowe w przypadku pracodawców a w przypadku osób szukających pracy – za nieograniczony dostęp do wszystkich ogłoszeń.
 6. Cena dostępu do ogłoszeń to od 50 zł/30 dni za dostęp do ogłoszeń do 79 zł. Płatność związana z subskrypcją odnawiana jest automatycznie co 30 dni jeśli wybierzemy płatnośc kartą. W przypadku płatności szybkimi przelweami Cashbill płatność jest 1 razowa
 7. W przypadku braku rezygnacji przed usunięciem konta naliczona zostanie kwota od 50 zł odnawialna co 30 dni za dostęp do ogłoszeń do 79. Opłata będzie naliczana do chwili dezaktywacji subskrypcji w panelu.
 8. Cena dodania ogłoszenia zwykłego to 69 zł brutto + opłaty za promowanie w przypadku wybrania opcji z promowaniem. Ogłoszenia trafiają do bazy serwisu bezterminowo.
 9. Zarządca strony internetowej pracaonline.net stara się rozwijać serwis i umożliwiać znalezienie pracy która może być wykonywana przez internet.
 10. Serwis jest pośrednikiem w dostarczaniu ofert pracy i nie gwarantuje jej uzyskania ze swoich zasobów.
 11. Niniejszy regulamin wchodzi w życie z dniem 1.02.2016 r.
 12. W przypadku pytań i reklamacji prosimy o kontakt pod adresem kontakt(malpa)pracaonline.net lub przez formularz kontaktowy.
 13. Serwis nie gwarantuje otrzymania pracy. Jest to tylko narzędzie pośredniczące pomiędzy pracodawcami zamieszczającymi oferty pracy a pracownikami szukającymi pracy. Serwis pobiera opłatę za dostęp do swoich zasobów niezależnie od rezultatu poszukiwania pracy.
 14. Użytkownik sam odpowiada za wyłączenie swojej subskrypcji w edycji konta (obowiązuje tylko dla osób, które jako formę płatności podawały dane karty w panelu).
 15. Po zakupieniu dostępu niemożliwe jest anulowanie płatności na mocy odstąpienia od umowy/zwrotu, na co zgadza się każda osoba, która wykupuje dostęp do strony. 
 16. Reklamacje należy składać poprzez maila lub formularz kontaktowy: należy podać formę płatności (lub przesłać potwierdzenie płatności), maila z którego założono konto oraz opisać sprawę na mocy której miałaby nastąpić reklamacja. 
 17. Reklamacje można składać tylko w przypadku błędnie działającej usługi, jeśli jest to coś, co wynika z winy właściciela portalu i uniemożliwia korzystanie z niego. Każda sprawa będzie rozpatrywana indywidualnie.