Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Sieć wielokanałowa Youtube poszukuje rekruterów

Telefon
E-mail
Stawka 40.00/sztuka
Status oferty Oferta aktywna
Jeśli lubisz spędzać czas na Youtube , mamy dodatkową pracę dla Ciebie. Nowa szybko rozwijająca się sieć wielokanałowa poszukuje rekruterów, czyli osób które będą wysyłały zaproszenia do sieci do wybranych przez siebie kanałów YouTube. Otrzymasz dostęp do panelu gdzie będziesz śledzić swoje zarobki zależne od wyników zwerbowanych przez Ciebie kanałów. Nie jest to natychmiastowy wysoki zysk, ale możliwość wypracowania stałego PASYWNEGO dochodu, który będzie wzrastał wraz z rozwojem zwerbowanego przez Ciebie kanału, przy czym Twój wkład to tylko wysyłanie zaproszeń np. poprzez swój kanał na Youtube. Możliwość rozwoju ( stworzenie własnej sieci i dostęp do sytemu zarządzania siecią wielokanałową ). Po wypełnieniu formularza skontaktujemy się z Tobą mailowo z dalszymi informacjami (dane do panelu, teksty zaproszeń.

Weź to zlecenie