Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Dodatkowe 3 tys. na start

Telefon
E-mail
Stawka 3000.00/miesiąc
Status oferty Oferta aktywna
Przed nami Start nowej firmy. Kosmetyki i ekologiczne środki czystości.

Nowa firma startująca w Polsce jest firmą posiadającą nie tylko wspaniałe produkty kosmetyczne i ECO środki czystości ale przede wszystkim wspaniałych ludzi. Poprzez programy motywacyjne, nagrody za wyniki w sprzedaży, egzotyczne podróże, hojny Plan Wynagradzania oferuje unikalne możliwości, które sprawiają, że wizja wymarzonej przyszłości staje się rzeczywistością. Firma oferuje kosmetyki i ekologiczne środki czystości bez parabenów, SLS, amoniaku, triklosanu, ftalanów, fosforanów, formaldehydu i chlorowych wybielaczy.Jedną z korzyści jaką oferujemy są dobre zarobki, nie oferujemy pracy na etacie. W zamian za to oferujemy drugi dochód do Twojej pensji. Zapraszamy!

Zarobki dodatkowe: 3000-6000 zł.


Weź to zlecenie