Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Ankieter On-line

Telefon
E-mail
Stawka 3500.00/miesiąc
Status oferty Oferta aktywna
Czy jesteś osobą, która poszukuje lekkiej, dobrze płatnej i przyjemnej pracy? Mamy dla Ciebie wspaniałą ofertę!

Jeżeli jesteś zaangażowany w powierzone zadania, posiadasz w domu komputer z dostępem do internetu - ta oferta jest dla Ciebie.
Jeżeli jesteś osobą odpowiedzialną oraz sumiennie potrafisz zaangażować się w powierzone Ci zadania, a także posiadasz komputer ze stałym dostępem do internetu - mamy coś dla Ciebie!

Praca zdalna, za pomocą internetu, polega na wypełnianiu bardzo prostych ankiet na naszej stronie internetowej. Dodatkowym zleceniem, który atrakcyjnie przyłączy się do Twojego wynagrodzenia, będzie projekt "Tajemniczy Klient". Wszystko bez wychodzenia z domu!

Oferujemy Ci umowę zlecenie na bardzo korzystnych warunkach. Atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy oraz pomoc na każdy etapie współpracy!

Nie czekaj! Aplikuj już teraz, zanim oferta zniknie Ci sprzed oczu!

Weź to zlecenie