Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

sklep internetowy- zarabiaj na własnym oddziale

Telefon
E-mail
Stawka 3000.00/miesiąc
Status oferty Oferta aktywna
My mamy pomysł Państwo macie rozwiązanie. Z wielką przyjemnością i dumą zapraszamy Państwa do współpracy, otworzenia swojego oddziału sklepu internetowego, a tym samym otworzenia własnego Biznesu, który cechuje się bardzo pozytywnym elementami takimi jak: - Niski koszt uruchomienia działalności na każdą kieszeń od 300 – 1000 pln ( Osoby, które otwierają indywidualnie swój sklep w Internecie muszą się liczyć z kosztami stworzenia sklepu od 2.000-10.000 pln + Towar od kilku tysięcy do kilkudziesięciu albo nawet kilkuset tysięcy złotych) - Produkty oferowane są produktami ekologicznymi (bez chemii czyli są nie groźne nawet dla dzieci) - Produkty należą do grupy codziennego użytku, co powoduje dużą retencję w sprzedaży nawet sięgającą 95% - Produkty są oferowane w cenach lepszych niż w sklepie, przy dużo większej wydajności, gdyż w produktach stawiamy bezwzględnie na najwyższą jakość - Nie musimy przechowywać towaru w domu (Dropshipping), towar jest bezpośrednio dostarczany z magazynu do klienta, a tym samym nie musimy zakupować produktów dla klientów, tym samym koszty miesięczne są minimalne natomiast zyski bardzo wysokie - Każdy klient pozyskany przez Nas jest podłączony bezpośrednio do platformy, gdzie może sam zamówić wybrane produkty, które jak już wcześniej wspomniałem są produktami stale zużywanymi, natomiast prowizja zostanie dodana do naszych dochodów - Oferta produktów jest od Zdrowych Ekologicznych Produktów Żywieniowych poprzez produkty do pielęgnacji ciała aż do środków do utrzymania czystości w domu, które są wolne od związków chemicznych 100 % naturalne, biodegradowalne.
Mamy KNOW HOW jak działać i pomagamy w zdobyciu Klientów. Skorzystaj z naszego Biznes Planu i zarób ponad 10.000 zł już w 1 miesiącu.

Weź to zlecenie