iOS Developer (Swift)

Stawka 3000.00/miesiąc
Jesteśmy młodym, dynamicznym i pełnym pomysłów zespołem zajmującym się tworzeniem aplikacji mobilnych i serwisów internetowych dla naszych klientów z Europy.

Poszukujemy programisty Swift do współpracy przy tworzeniu i rozwijaniu aplikacji mobilnych, który wzmocni nasz obecny zespół programistów iOS.

Oferujemy pracę w nowoczesnym biurowcu we Wrocławiu, w przyjaznej atmosferze i elastycznych godzinach (możliwość częściowej pracy zdalnej).

Opis stanowiska:

- tworzenie aplikacji mobilnych na platformę iOS

- rozbudowa istniejących projektów

- tworzenie dokumentacji

Wymagania:

- znajomość platformy iOS

- znajomość języka Swift (w stopniu dobrym)

- znajomość angielskiego (w stopniu komunikatywnym)

Mile widziane:

- własne aplikacje w AppStore

- znajomość innych języków programowania (np. Objective-C)

- doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych