Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Adresowanie kopert

Telefon
E-mail
Stawka 1000.00/miesiąc
Status oferty Oferta aktywna

PRACA POLEGA NA ADRESOWANIU KOPERT Z ULOTKĄ REKLAMOWĄPRZEDSTAWIAJĄCĄ PROPOZYCJE PRAC CHAŁUPNICZYCH WRAZ Z ZAMÓWIENIEM NA NASZE MATERIAŁY. KOPERTY JAK I ULOTKI DOSTARCZA FIRMA POKRYWAJĄC KOSZTY, ADRESOWAĆ KOPERTY MOŻNA RĘCZNIE, KOMPUTEROWO LUB NA MASZYNIE. OFERTA JEST DLA OSÓB Z CAŁEGO KRAJU, WYSTARCZY PAŃSTWA ZAANGAŻOWANIE ORAZ MOTYWACJA.


FIRMA ZAPEWNIA STAŁY KONTAKT ORAZ WSZELKĄ POMOC. ZAROBEK TO 15 zł ZA JEDNO ZAMÓWIENIE NA NASZE MATERIAŁY Z WYSŁANYCH PRZEZ PAŃSTWA ULOTEK REKLAMOWYCH, MIESIĘCZNY DOCHÓD TO OKOŁO 700 zł DO 1000 zł I WIĘCEJ. MATERIAŁY WRAZ Z UMOWĄ OTRZYMUJĄ PAŃSTWO PO WYSŁANIU ZGŁOSZENIA Z INFORMATORA PRAC CHAŁUPNICZYCH.


 


Weź to zlecenie