Handlowiec on-line, bezpośredni

Stawka 200.00/miesiąc
Status oferty Oferta aktywna
Obowiązki
-pozyskanie w miesiącu odpowiedniej ilości klientów detalicznych.
-stacjonarnie-on line
-bezpośrednio
-krótki raport z działań handlowych
-Dbanie o wizerunek produktowy.
-przekazywanie oferty od klienta do realizacji zdalnie

Wymagania:
-Aktywność
-Kreatywność w wykorzystaniu możliwości Internetu.
-Przekazywanie oferty od klienta do realizacji zdalnie
-Analiza możliwości wyborowych
-Umiejętność pozyskiwania oferty od klienta lub propozycja oferty własnej dla klienta
-Ustalanie optymalnej ceny rynkowej

Opis produktowy:
WWW.materiikreator.pl
Przykładowe produkty z cenami sprzedaży:
Średni pułap cenowy jednej sztuki produktu (30zł-90zł)
-Grawerowanie
-Litery
-Organizer
-Ryciny

Wynagrodzenie: Podstawa 200zł brutto + 10%-20% od każdego sprzedanego produktu
Zatrudnienie w oparciu umowy o dzieło.
Oferty proszę składać z sugerowanym wolumenem sprzedaży.