Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Specjalista ds. analizy językowej (niemiecki) - praca zdalna

Telefon
E-mail
Stawka 40.00/godzina
Status oferty Oferta aktywna

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów.
Obecnie dla naszego Klienta firmy zajmującej się dostarczaniem wysokiej jakości technologii Text-To-Speech, poszukujemy kandydatów biegle znających język niemiecki.
Kandydaci otrzymają:


- możliwość pracy przy innowacyjnym projekcie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę na 3/4 etatu lub pełen etat (elastyczne godziny pracy)
- umowę o pracę tymczasową z możliwością nawiązania długofalowej współpracy
- szkolenie wdrożeniowe oraz niezbędne narzędzie pracy (laptop)
Idealny kandydat powinien biegle posługiwać się językiem niemieckim ( co najmniej na poziomie C1) oraz językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację ze współpracownikami. Mile widziana jest umiejętność rozróżniania dialektów oraz zainteresowanie bieżącymi trendami języka.
Zakres obowiązków obejmuje odsłuchiwanie niemieckojęzycznych nagrań oraz zapisywanie ich w przeznaczonym do tego programie, przestrzeganie ustalonych terminów oraz współpracę z innymi działami w firmie.Weź to zlecenie