Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Zdalny asystent literacki

Telefon
E-mail
Stawka 10.00/sztuka
Status oferty Oferta aktywna


Potrzebna mi jest studentka, najlepiej socjologii, o lekkim piórze, która będzie do mnie pisać jeden list dziennie przez e-mail. Tematyka może być o zajęciach na uczelni albo o aktualnych wydarzeniach społecznych i twoim poglądzie na nie, np ostatnie wydarzenia w Burns Oregon gdzie milicja ludowa zajęła budynki rządowe (obywatelskie nieposłuszeństwo). Możesz też pisać o zwykłych codziennych rzeczach. List wystarczy że będzie miał kilkanaście zdań ale rzeczowo napisanych. Za każdy list płacę 10 zł. Płatność po zakończeniu każdego tygodnia na podany numer rachunku, praca wykonywana w domu pracownika. Okres zatrudnienia miesiąc lub dłużej jeżeli pracownik wykaże że dobrze wypełnia obowiązki.
Weź to zlecenie