Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Copywriter - praca zdalna

Telefon
E-mail
Stawka 300.00/sztuka
Status oferty Oferta aktywna
Młodzi specjaliści z GRUPY TENSE chętnie poszerzą swoje grono. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych oraz ich promocją. Potrzebny jest nam copywriter, który potrafi napisać krótki tekst na każdy temat. 

Jeśli jesteś osobą ambitną i kreatywną, cechuje Ciebie „lekkość pióra”, a prosty temat potrafisz przedstawić w niesamowity sposób, to właśnie Ty powinieneś do nas dołączyć. 

Zachęcamy do udziału w rekrutacji również osoby z zaświadczeniem o stopniu niepełnosprawności umiarkowanym lub znacznym. Możliwa jest praca zdalna.

Oczekujemy zaangażowania, znajomości podstawowych reguł języka polskiego oraz umiejętności pisania tekstów synonimicznych.

Chcemy poznać próbkę Twoich możliwości, dlatego zamiast listu motywacyjnego napisz „Dlaczego powinniśmy wybrać właśnie Ciebie i co ciekawego możesz nam zaoferować”. Niech Twoja wypowiedź nie przekroczy 2000 znaków.

Oferujemy rozliczenie na podstawie umowy o dzieło.

Weź to zlecenie