Masz pytania? skontaktuj sie z nami!

  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

SEO Copywriter (praca zdalna) - język angielski

Telefon
E-mail
Stawka 500.00/tydzień
Status oferty Oferta aktywna

SEO Copywriter (praca zdalna) - język polski angielski



  • Opis stanowiska pracy:

    • opracowywanie artykułów na różne tematy, do zamieszczenia w serwisach www;

    • tworzenie tekstów do katalogów typu Pressel Pages;

    • 50-60 artykułów miesięcznie;

    • stała współpraca;

    • umowa o dzieło.





  • Wymagania:

    • Duża sprawność w pisaniu - lekkie pióro i krótki czas przygotowywania tekstu

    • Terminowość, samodzielność, kreatywność





Weź to zlecenie