Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Programista Python

Telefon
E-mail
Stawka 32.00/sztuka
Status oferty Oferta aktywna
Fundacja IT poszukuje programisty języka Python do długofalowej współpracy przy jednym z prestiżowych ogólnoświatowych projektów.

Charakterystyka kandydata:
Poszukujemy pasjonata programowania, który doskonale zna język Python oraz posiada bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w piśmie. Idealnie jeśli kandydat posiada również doświadczenie dydaktyczne.

Opis stanowiska:
Praca polega na tworzeniu materiałów szkoleniowych i egzaminacyjnych w języku angielskim, stąd też konieczna jest zarówno lekkość pióra, umiejętności dydaktyczne, jak i świetna znajomość języka Python.

Oferujemy przede wszystkim:

- Przewidywane wynagrodzenie: 32.000 PLN
- Pracę przy prestiżowym międzynarodowym projekcie
- Elastyczny czas pracy (praca zdalna)
- Darmowe egzaminy certyfikacyjne

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim wraz ze szczegółowym opisem doświadczenia dydaktycznego i zrealizowanymi projektami w języku Python na adres email office@fundacja.it.

Weź to zlecenie