Programista Python

Stawka 32.00/sztuka
Fundacja IT poszukuje programisty języka Python do długofalowej współpracy przy jednym z prestiżowych ogólnoświatowych projektów.

Charakterystyka kandydata:
Poszukujemy pasjonata programowania, który doskonale zna język Python oraz posiada bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w piśmie. Idealnie jeśli kandydat posiada również doświadczenie dydaktyczne.

Opis stanowiska:
Praca polega na tworzeniu materiałów szkoleniowych i egzaminacyjnych w języku angielskim, stąd też konieczna jest zarówno lekkość pióra, umiejętności dydaktyczne, jak i świetna znajomość języka Python.

Oferujemy przede wszystkim:

- Przewidywane wynagrodzenie: 32.000 PLN
- Pracę przy prestiżowym międzynarodowym projekcie
- Elastyczny czas pracy (praca zdalna)
- Darmowe egzaminy certyfikacyjne

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim wraz ze szczegółowym opisem doświadczenia dydaktycznego i zrealizowanymi projektami w języku Python na adres email office@fundacja.it.