Masz pytania? skontaktuj sie z nami!  Jak aplikować

Zarejestruj konto użytkownika i zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze przez internet. Pracaonline.net jest serwisem łączącym pracodawców z pracownikami. Zarejestruj konto w 60 sekund i ciesz się dostępem do aktualnych ofert pracy każdego dnia

   Wyślij swoje CV

Rejestrując konto możesz załączyć swoje CV, dzięki czemu pracodawcy sami będą mogli cię odnaleźć i zaproponować ci ofertę pracy. Pamiętaj, że CV jest doskonałym dodatkiem do każdej aplikacji na stanowisko.

Telemarketing . Praca dodatkowa w domu . Umawianie spotkań

Telefon
E-mail
Stawka 600.00/całość
Status oferty Oferta aktywna
Firma z branży OZE / / zleci umówienie spotkań biznesowych dla doradców techniczno-handlowych . Zlecenie dotyczy kontaktów z małymi firmami jak i z osobami fizycznymi z regionu małopolski oraz śląska. Praca zdalna, duże zarobki. Na rynku jesteśmy już od wielu lat i cechujemy się profesjonalizmem oraz szacunkiem do klienta. Liczymy, że chętni pracownicy odezwą się do nas, a dla nas przyjemnością będzie Państwa zatrudnić i liczyć na owocną, wieloletnią współpracę.


Oferujemy zdalną pracę na pełen etat w dogodnych dla ciebie godzinach pracy oraz możliwość zdobywania nowych umiejętności poprzez pracę nad nowoczesnymi projektami.


Weź to zlecenie