Umawianie spotkań dla Przedstawiciela Bankowego, Praca dla Mam, Zdalna oferta pracy

Kategoria: Marketing i reklama

Stawka: 5.00 zł / Sztukę

Weź to zlecenie

Szczegóły oferty:

BeHired to polska Agencja, widniejąca w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 13261.
Specjalizujemy się w skutecznym wsparciu prestiżowych Pracodawców w rekrutacjach na stanowiska średniego i wysokiego szczebla.

Aktualnie, dla naszego Klienta - ING Bank Śląski, poszukujemy osoby na stanowisko Asystentki Przedstawiciela Bankowego.

Obowiązki:
- umawianie spotkań dla Przedstawiciela Bankowego
- dbanie o kalendarz spotkań Przedstawiciela Bankowego
- współpraca z innymi przedstawicielami i asystentami

Wymagania:
- motywacja do pracy
- mile widziane doświadczenie w telemarketingu
- dostęp do komputera/laptopa z internetem

Oferujemy:
- umowę o pracę
- stałą podstawę wynagrodzenia
- prowizję za KAŻDE umówione spotkanie
- możliwość pracy zdalnej
- prestiżowe biuro w centrum miasta do dyspozycji
- szkolenia sprzedażowe i produktowe