Stolarz oferta pracy

Kategoria: Praca za granicą

Stawka: 8500.00 zł / Miesiąc

Oferujemy zatrudnienie w charakterze stolarza meblowego. Praca na warunkach niemieckiego prawa. Wszyscy pracownicy otrzymają umowę o pracę na czas nieokreślony oraz wszelkie świadczenia socjalne wraz z dostępem do wykwalifikowanej opieki medycznej.

Obowiązki

  • praca przy montażu i demontażu mebli
  • pomoc mniej doświadczonym towarzyszom
Wymagania
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • brak nałogów
  • mile widziane wykształcenie stolarskie
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
Oferta
  • zatrudnienie na warunkach zgodnych z niemieckim prawem
  • wysokie wynagrodzenie - 15,50 euro/godz. netto + dieta miesięczna 800,00 euro
  • 1000,00 euro - możliwość pracy w weekendy
  • zakwaterowanie
  • wyżywienie
  • możliwość wypłacenia zaliczek cotygodniowych
  • możliwość pracy po godzinach (płatne +45%)
  • wsparcie naszych koordynatorów na każdym etapie współpracy
  • możliwość regularnych powrotów do Polski
  • ubezpieczenie
  • płatne urlopy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "Weź zlecenie".