Pracownik wsparcia dz. rekrutacji-praca zdalna (z orzeczeniem) oferta pracy

Kategoria: Składanie długopisów / inne

Stawka: 0.00 zł / Godzinę

Weź to zlecenie

Szczegóły oferty:

Firma Beetsma Sp. z o.o. (nr APT 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, który należy w Holandii do wiodących firm w sektorze pracy tymczasowej i działa w branżach ogrodnictwa, przemysłu oraz logistyki.

Beetsma oferuje usługi w formie pracy tymczasowej, rekrutacji jak również outsourcingu personalnego poprzez sieć swoich regionalnych oddziałów w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Wrocławiu, Bydgoszczy, Gdańsku, Rzeszowie, Krakowie, Poznaniu oraz Radomiu.

W związku z dynamicznym rozwojem usług świadczonych w kraju i za granicą, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik wsparcia działu rekrutacji
praca zdalna (dla osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności)

Opis stanowiska:
- wsparcie w realizacji zleceń rekrutacyjnych,
- tworzenie i dodawanie ogłoszeń,
- tworzenie baz danych,

Wymagania:
- posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności
- wykształcenie min. średnie preferowane wyższe (mile widziane psychologia, pedagogika, ZZL)
- mile widziane doświadczenie w agencji pracy tymczasowej
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
- biegła umiejętność poruszania się po Internecie
- dobra organizacja pracy własnej
- dyspozycyjność

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- możliwość rozwoju
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
- niezbędne narzędzia pracy