Praca zdalna – operator wprowadzania danych w j. angielskim oferta pracy

Kategoria: Teksty pisane / Przepisywanie

Stawka: 1500.00 zł / Miesiąc

Poszukujemy pracowników na stanowisko operatora wprowadzania danych. Oferta skierowana do osób niepełnosprawnych.
Jest to praca zdalna, wykonywana z domu, oferta dla obszaru całej Polski.
Godziny pracy: 14 – 22 (druga zmiana), na cały etat, lub ½ etatu.

Obowiązki:
• Wprowadzanie danych do systemu CRM
• Sprawdzanie zgodności wprowadzanych danych
• Zgłaszanie niejasności i problemów

Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego
• Bezwzrokowe pisanie na klawiaturze (około 160znaków/min.)
• Doświadczenie i umiejętności w pracy z wykorzystaniem komputera i aplikacji internetowych.
• Orzeczenie o niepełnosprawności (st. znaczny).

Dodatkowe atuty:
• Doświadczenie w pracy z obsługą systemów CRM
• Chęć do pracy
• Umiejętność pracy w zespole

W związku z rozwojem firmy, cyklicznie rekrutujemy nowych pracowników.
Zależy nam na długiej współpracy, minimum 3 lata. Praca w firmie daje możliwość rozwoju i awansu.