Posprzedażowa obsługa klienta z NIEMIECKIM - zdalnie! oferta pracy

Kategoria: Marketing i reklama

Stawka: 3500.00 zł / Miesiąc

Weź to zlecenie

Szczegóły oferty:

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy

SPECJALISTA DS. POSPRZEDAŻOWEJ OBSŁUGI KLIENTA z językiem NIEMIECKIM (zdalnie)

Opis stanowiska pracy

Posprzedażowa obsługa klienta niemieckojęzycznego przez telefon, mail i chat.
Przyjmowanie zamówień na zakupione przez klienta produkty.
Informowanie klienta o kolejnych etapach realizacji zamówienia, nadzór nad całym procesem.
Dosprzedaż - zaoferowanie klientowi korzystniejszych rozwiązań niż te, na które się zdecydował.

Wymagania

Biegła znajomość języka niemieckiego.
Komunikatywność na wysokim poziomie, przebojowość, otwartość na drugiego człowieka.
Doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o dzieło/zlecenie/B2B.
Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja). Średnio 3 500zł