Portal besty.pl zatrudni na stanowisko moderatora. oferta pracy

Kategoria: Praca dla studenta

Stawka: 2000.00 zł / Miesiąc

Szczegóły oferty:

Besty.pl sp. z o.o

Jest wydawcą jednego z najpopularniejszych serwisów rozrywkowych w Polsce.

Poszukujemy odpowiedniej osoby do biura w Krakowie na stanowisko:

Redaktor/ Redaktorka w serwisie Besty.pl

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Opis stanowiska:

Najważniejszym zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Redaktora/Redaktorki będzie wyszukiwanie oraz tłumaczenie odpowiednich treści, które następnie będą zamieszczane na naszym serwisie.. Najlepiej z doświadczeniem w tego typu pracy, jednak nie jest to wymóg konieczny. Praca w pełnym wymiarze godzin (do uzgodnienia, istnieje możliwość pracy 3-4 dni w tygodniu), częściowo zdalna. Dla ułatwienia zamieszczamy kilka tekstów, które dobrze oddają nasze wymagania:

Wymagania:

  • Znajomość trendów internetowych.
  • Znajomość języka angielskiego (inne języki traktowane będą jako atut).
  • Kreatywność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Głowa pełna pomysłów.
  • Umiejętność wyszukiwania odpowiednich treści.
  • Znajomość narzędzi Facebooka.
  • Bezbłędna ortografia oraz "lekkie pióro".

Oferujemy:
  • Zadowalającą płacę, premie.
  • Pracę w miłym, ambitnym zespole.
  • Szkolenia.
  • Możliwość pracy częściowo zdalnej
  • Biuro w samym centrum Krakowa.