Junior Project Manager - praca zdalna oferta pracy

Kategoria: Marketing i reklama

Stawka: 2800.00 zł / Miesiąc

Szczegóły oferty:

JUNIOR PROJECT MANAGER

Agencja interaktywna wykonująca projekty internetowe/marketingowe dla firm szuka Junior Project Managera do pracy zdalnej w pełnym wymiarze godzin lub 1/2 etatu:

Osoba zatrudniona na stanowisku Junior Project Manager będzie odpowiedzialna za:

Opis stanowiska pracy:

- planowanie, organizowanie, koordynowanie prac na wszystkich etapach realizacji mniejszych projektów,
- twórcze rozwiązywanie problemów w zespole jak i z klientem,
- kontakt telefoniczny i mailowy z klientami wstępnie zainteresowanymi usługami agencji by przekonać ich do współpracy (UWAGA: klientów nie trzeba pozyskiwać samodzielnie!)
- ustalaniem specyfikacji wymagań z klientem
- budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem
- inne prace związane z procesem projektowym

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym, mile widziany również język niemiecki.
- chęć ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji, łatwość uczenia się,
- terminowość, umiejętność efektywnej pracy pod wpływem stresu,
- komunikatywność, umiejętność budowania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami,
- samodzielność oraz bardzo dobre zdolności organizacyjne,
- odpowiedzialność i zaangażowanie.
- mile widziana znajomość technologii internetowych
- mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:

- codzienne wsparcie działań przez Project Managera,
- pełną wyzwań pracę przy ciekawych projektach dla polskich i zagranicznych klientów,
- pracę w miłej atmosferze,
- elastyczne godziny pracy,
- stałe wynagrodzenie.