iOS developer oferta pracy

Kategoria: Programowanie / Informatyka

Stawka: 5000.00 zł / Miesiąc

Musimy zobaczyć jakieś sprawdzone przykłady znakomitej pracy tak więc - Twoje portfolio jest wymagane wraz z aplikacją.

Obowiązki
• Opracowanie aplikacji iOS dla różnych urządzeń Apple.
• Ścisła współpraca z projektantami.
• Ciągłe wdrażanie nowych technologii w celu maksymalizacji efektywności rozwoju.
• Utrzymanie całkowitej poufnośći w odniesieniu do informacji przesyłanych do i z firmy.

Wymagania
• Co najmniej 2 lata doświadczenia w programowaniu iOS
• Znajomość objective-c / Swift oraz iOS SDK.
• Doświadczenie z API i REST / JSON.
• Doświadczenie w kontroli źródła tj Git lub inny.
• Doskonałe umiejętności debugowania zarówno na poziomie aplikacji jak i systemu operacyjnego
• Doświadczenie w animacji
• Klasyczna wiedza techniczna - np HTML
• Doskonała komunikacja
• nienaganne maniery, efektywność i dobra organizacja
• Zdolność do "myślenia nieszablonowo".