ZDALNY Konsultant telefoniczny ds. sprzedaży i obsługi klienta w domu oferta pracy

Kategoria: Marketing i reklama

Stawka: 3000.00 zł / Miesiąc

Weź to zlecenie

Szczegóły oferty:

Completely Solution Leader Worldwide Limited to firma fulfillmentowa, która zaczyna działać na rynku Europy środkowo-wschodniej. Nasi klienci to przedsiębiorstwa, dla których liczy się profesjonalizm, szybkość i jakość dostarczanych przez nas usług.

Zapotrzebowanie na konsultantów w naszej firmie rośnie z dnia na dzień, dlatego zdecydowaliśmy dasz szansę osobom pracującym zdanie (dodatkowo, bądź na pełny etat). Proszę przedstawiać interesującą formę rozliczenia (samozatrudnienie - FV, umowa). Bardzo ważnym czynnikiem w udanej wpółpracy są jasno postawione warunki, dlatego też prosimy o konkretne informacje nt czasu swojej pracy (ilość godz oraz ich zakres, dni tygodnia) oraz sprzęt na którym kandydat będzie pracował (internet - łącze, komputer/telefon/zestaw słuchawkowy).

Konsultant telefoniczny ds. sprzedaży i obsługi klienta

Opis stanowiska:
• Kompleksowa obsługa klienta w zakresie przyjmowania, realizacji i aktualizacji zamówień;
• Promowanie i sprzedaż produktów;
• Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb;
• Dbanie o dobry wizerunek firmy i relacje z klientami;
• Raportowanie
• Pisanie komentarzy/wpisów na forach

Wymagania:
• Umiejętności handlowe, negocjacyjne i znajomość technik sprzedaży
• Doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży min. 6 miesięcy, (praca w call center i telefonicznej obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem);
• Komunikatywność, entuzjazm, zaangażowanie, miły głos
• Poprawność i płynność językowa oraz nastawienie na potrzeby klienta
• Swobodne posługiwanie się komputerem

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym za wyniki
• Stabilne warunki pracy
• Pracę w młodym, dynamicznym zespole
• Możliwość tworzenia firmy od podstaw, co daje szerokie spektrum rozwoju