Zdalny Grafik Kreatywny oferta pracy

Kategoria: Grafika / Szkice / Rysunki

Stawka: 20.00 zł / Godzinę

Firma e-learningowa poszukuje od zaraz osoby do pracy dodatkowej zdalnej na stanowisko grafik kreatywny.

Zadania:
- dorywcze projektowanie graficzne materiałów promocyjno – reklamowych (ulotki, foldery, wizytówki, banery itp.),
- zdalne opracowywanie jpgów na potrzeby e-learningu (obróbka zdjęć ze stocku)
- projektowanie interfejsów graficznych (strony www, aplikacje mobilne),

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe lub studenci ostatnich lat studiów
- miejsce zamieszkania w Warszawie - warunek konieczny
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- znajomość programów graficznych
- dbałość o szczegóły
- wysoki zmysł estetyczny i kreatywność
- terminowość
- umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:
- udział w ciekawych projektach
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia,
- przyjazną atmosferę