Zdalny asystent w sklepie int. z niemieckim (możl. pół etatu) oferta pracy

Kategoria: Praca dla studenta

Stawka: 15.00 zł / Godzinę

Asystentka lub asystent menedżera sklepu internetowego z j. niemieckim (praca zdalna, możliwe pół etatu)
Od kandydatów oczekujemy:
• Podstawowej znajomość programu Excel
• Umiejętności dokonywania zakupów online (jeśli ktoś umie kupować online, poradzi sobie ze wsparciem obsługi sprzedaży).
• Wysokiej komunikatywności
• Dobrej organizacji pracy
• Otwartości na nowe technologie
• Podstawowej znajomości pakietu biurowego MS OFFICE (szczególnie EXCEL)
• Podstawowej znajomości zagadnień e-commerce,
• Znajomości języka niemieckiego na poziomie co najmniej podstawowym
Rodzaj pracy:
• praca w przeważającej części zdalna
• elastyczne godziny pracy - co jednak ważne - min. ok. 2h (może być z przerwą) trzeba poświęcać na pracę codziennie w zakresie od godz. 6 do 12. Resztę można wykonać w dowolnych godzinach.
Zadania:
• komunikacja mailowa i Skype ze współpracownikami (głównie) i klientami
• wystawianie rachunków sprzedaży i listów przewozowych (półautomatyczne)
• przygotowanie ofert
• komunikacja z dostawcą (jedna polska firma)
• aktualizacja oferty w internecie
• rzadko inne zadania
• współudział w projektach rozwojowych firmy oraz jej klientów
Oferujemy:
• Interesującą, stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Udział w realizacji ciekawych projektów rozwojowych,
• Możliwość rozwoju kariery i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i informacji o oczekiwanym wynagrodzeniu.