• Praca za granicą - Francja


Kat: Francja | Umowa o pracę

Dodana
5 dni temu

Kierowca kat C+EFirma Transportowo Spedycyjno Handlowa Mielczarek Andrzej to dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, które działa w sektorze transportowym nieprzerw...

Francja to kraj, który większości z nas kojarzy się z wieżą Eiffla, Luwrem, katedrą Notre Dame, a także z Polami Elizejskimi. Republika Francuska, bo taka jest jej pełna nazwa, to państwo, którego większość znajduje się w Europie Zachodniej, rozciąga się od Morza Śródziemnego do kanału La Manche i Morza Północnego, a także od Renu do Zatoki Biskajskiej. Nie da się nie powiedzieć o Francji, że nie jest urocza. I również tutaj często ludzie wyjeżdżają do pracy. A kogo właściwie szukają Francuzi?

Oferty pracy we Francji

Głównie potrzeba tutaj osób, które mogłyby pracować fizycznie. Ponieważ turystyka morska jest rozwinięta – wszelkiego rodzaju osoby, które mogą pracować przy statkach albo na statku, są na wagę złota. Potrzeba masażystek, fryzjerek, kucharzy na statku, a także tych, którzy mogą zająć się budowaniem i naprawą statków i promów. Jeśli znasz język i masz odpowiednie wykształcenie – cała Francja stoi przed tobą otworem. Nie czekaj i aplikuj, jeśli wiesz, że to dla ciebie dobra droga w karierze. Sprawdź najnowsze oferty pracy we Francji i zarabiaj świetne pieniądze!