Tłumacz jęz. niemieckiego, praca zdalna, osoba niepełnosprawna oferta pracy

Kategoria: Tłumaczenia / Tłumacz zdalny

Stawka: 2000.00 zł / Miesiąc

Agencja Zatrudnienia (nr 7957) - IGD Sp. z o.o. obecnie poszukuje dla swojego klienta
 pracownika z niepełnosprawnością na stanowisko:

Tłumacz języka niemieckiego
praca zdalna

Zakres obowiązków:

• tłumaczenia pisemne z języka niemieckiego na język polski,
• tłumaczenia umów handlowych niemieckojęzycznych,
• weryfikowanie dokumentów w języku niemieckim pod kątem zgodności z instrukcjami,
• przygotowanie raportów z wykonanych tłumaczeń

Wymagania:

• orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
• biegła znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny min. poziom C2,
• mile widziane wykształcenie humanistyczne,
• zdolności lingwistyczne,
• zaangażowanie, dyspozycyjność.

Oferujemy:

• zatrudnienie na umowę o pracę,
• elastyczny system pracy wyłącznie w dni robocze,
• ciekawą pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie