Telemarketing - prośba o rejestrację na platformę do pracy zdalnej praca przez internet w domu

Kategoria: Składanie długopisów / inne


E-mail:


Stawka: 3.00 zł / Sztukę


Weź to zlecenie

Szczegóły oferty:

Zlecę wykonanie telefonów do osób fizycznych poszukujących pracy jako przedstawiciel handlowy lub w sprzedaży, doradztwie finansowym lub ubezpieczeniowym. Wstępnie szacujemy na ok. 1000 telefonów, ale może być mniej, jeśli się okaże, że w ogłoszeniach nie zostały podane numery telefonów albo więcej jeśli znajdziemy kontakty telefoniczne na innych portalach lub stwierdzimy, że można dzwonić do osób z pozostałych ogłoszeń.

Nie trzeba posiadać bazy do dzwonienia, ponieważ powstanie podczas wykonywania zlecenia.

Skrypt jest następujący: przedstawić się i powiedzieć, że dzwonimy w sprawie ogłoszenia o pracę znajdującego się na portalu XYZ. Zapytać o doświadczenie lub ewentualnie o możliwość lub chęć zmiany charakteru branży. Przedstawić możliwość pracy zdalnej przez platformę awanser.pl. Ewentualnie odpowiedzieć na pytania albo zapisać pytania, na które nie zna się odpowiedzi. Jeśli nie ma możliwości wysłania wiadomości do danej osoby, to poprosić o email, żeby przesłać informację z linkiem do strony.

Podczas wykonywania zlecenia trzeba nabierząco uzupełniać w gdocs następujące dane: imię i nazwisko osoby; telefon; email (jeśli będzie); sposób kontaktu (email/telefon); godzina kontaktu; link portalu, z którego został pozyskany kontakt do osoby, ewentualne uwagi.

INNE OFERTY