Telemarketer w branży telekomunikacyjnej - praca zdalna oferta pracy

Kategoria: Marketing i reklama

Stawka: 2000.00 zł / Miesiąc

Poszukujemy ambitnych i zdeterminowanych do osiągania celów osób w telefonicznej sprzedaży i umawiania spotkań dla Doradcy Biznesowego. Współpraca będzie polegała przede wszystkim na telefonicznym pozyskiwaniu nowych klientów oraz utrzymywaniu dotychczasowych klientów sieci PLAY.
Szukamy ludzi utalentowanych i nie interesuje nas czy jesteś studentem, czy pracujesz na etacie, lub czy ta praca będzie dla Ciebie pracą dodatkową. Dla nas liczą się tylko efekty Twojej pracy! Wiemy jak motywować pracowników, dlatego osoba na tym stanowisku będzie otrzymywała wysoką prowizję od każdej zawartej transakcji.
Dla osób które się sprawdza na tym stanowisku istnieje możliwość rozwoju i uzyskania autoryzacji do samodzielnej pracy.

Zakres obowiązków:
- nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami,
- wstępne telefoniczne przedstawienie oferty,
- umawianie spotkań dla Doradcy Biznesowego,
- raportowanie wyników swojej pracy,

Oferujemy:
- elastyczny system pracy (praca zdalna),
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników (wzrastająca prowizja),
- szkolenia, instruktaż i pełne wsparcie doświadczonego handlowca,

Wymagania:
- stały dostęp do komputera z łączem internetowym,
- telefon z nielimitowanymi połączeniami,
- poprawna dykcja i miły głos,
- umiejętność prowadzenia rozmowy handlowej,
- świetna organizacja pracy,
- wytrwałość i konsekwencja w dążeniu do celu,
- mile widziane doświadczenie.