Tajemniczy Klient oferta pracy

Kategoria: Marketing i reklama

Stawka: 3800.00 zł / Miesiąc

Firma konsultingowa z wieloletnim stażem na polskim rynku poszukuje osób do pracy w charakterze zdalnego Tajemniczego Klienta. Jeżeli jesteś ambitny, chcesz zdobyć doświadczenie i zarobić godne pieniądze, aplikuj już dziś!

Wymagania:
- pełnoletność,
- uczciwość,
- wysoka kultura osobista,
- zaangażowanie i sumienność,
- dyspozycyjność (około 8 godzin tygodniowo),
- komputer z dostępem do internetu

Zadania:
- wykonywanie ankiet na podstawie własnej wiedzy i oceny,
- badanie opinii innych ludzi,
- ocena jakości pracy różnych firm,
- testowanie różnych produktów i usług

Oferta:
- umowa zlecenie na okres próbny, z możliwością zmiany na umowę o pracę,
- godne wynagrodzenie,
- możliwość zyskania doświadczenia w branży,
- pełne przygotowanie do pracy oraz wsparcie w trakcie wykonywania swoich obowiązków

Osoby zainteresowane prosimy o załączenie CV do aplikacji.