Manpower

Miejsce pracy:

Łódź

Forma zatrudnienia:

Pełny etat

Umowa:

Umowa o pracę

Oferta wygasa w dniu:

29-01-2020r

Pracownik produkcji

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji.

Dlaczego warto z nami współpracować?

• Praca u nas to nowe możliwości rozwojowe

• Tutaj, Twoje predyspozycje zostaną odpowiednio wykorzystane

• Gwarantujemy stabilne zatrudnienie, a dzięki współpracy z naszym zespołem będziesz chciał zostać tu na dłużej

• Poza wynagrodzeniem podstawowym - dzięki zaangażowaniu zwiększysz swoje zarobki o atrakcyjne premie!

Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków

• Montaż podzespołów do komputerów

• Proste prace fizyczne

• Kontrola jakości

Oczekiwania

• Podstawowa znajomość komputera

• Zdolności manualne będą dodatkowym atutem

• Dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym

Oferta

• Możliwość pracy od zaraz na pełen etat w firmie, która jest pionierem na łódzkim rynku

• Przejrzyste i stabilne warunki zatrudnia w oparciu o umowę o pracę z realną szansą na zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta

• Profesjonalne szkolenia wdrożeniowe - wszystkiego Cię nauczymy

• Opiekę Konsultanta Manpower przez cały okres zatrudnienia (mamy biuro tuż przy produkcji)

• Praca w systemie 2-zmianowym (6-14; 14-22)

• Dofinansowanie do posiłków - płać tylko 4 zł za obiad,

• 2 płatne przerwy

• Miejsce pracy przystosowane dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

• Dostęp do bogatego programu Manpower Premium (Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i wiele innych)

• Bezpłatny duży parking i przystanki Komunikacji Miejskiej (72B, 10B, 9B, 9A)

Zainteresowany?

Masz pytania?

APLIKUJ lub napisz SMS o treści ŁÓDŹ pod nr 606 - pokaż numer telefonu - .

Miejsce pracy: Łódź

Numer ref. PPD/037/ZBA

Oferta dotyczy pracy tymczasowej