• OLX Praca Biała Podlaska i okolice OLX. Oferty in ogłoszenia pracy z OLX | Pracuj | Infopraca | Gumtree


Praca Biała Podlaska

Biała Podlaska to miasto na prawach powiatu w województwie lubelskim. Znajduje się w nim siedziba powiatu bialskiego i gminy Biała Podlaska. Powierzchnię niemal 50 km2 zamieszkuje ok 57 tys. mieszkańców, czyniąc z Białej największe miasto Podlasia Południowego. 

Gospodarkę napędza głównie sektor przemysłowy, którego najwięksi przedstawiciele to m.in. AluTeam, produkujący skrzynie załadunkowe na samochody dostawcze i Elremet, producent odzieży specjalnej (dla służb mundurowych) oraz opakowań z tworzyw sztucznych. Jednym z największych pracodawców jest również firma budowlana Budomex.

Najnowsze oferty pracy w Białej Podlaskiej

Utworzona w 2005r. Bialska Strefa Aktywności Gospodarczej, czyli wydzielona przemysłowo-handlowa dzielnica miasta tworzy atrakcyjne warunki do rozwoju również mikroprzedsiębiorstw, w których zatrudnienie znajduje duża część mieszkańców regionu. Biała Podlaska to również znakomita baza wypadowa z liczną sieci hoteli i punktów gastronomicznych, w których zatrudnienie znajdują ludzie w każdym wieku. Skrzyżowanie ważnych dróg wojewódzkich i krajowych, czyni z miasta atrakcyjny region zarówno dla inwestorów jak i mieszkańców bliskich okolic Białej, poszukujących pracy w uprzemysłowionej części regionu.