Sprzedawca w Sklepie Online praca zdalna oferta pracy

Kategoria: Marketing i reklama

Stawka: 8000.00 zł / Godzinę

Szczegóły oferty:

Zadania:

  • obsługa sklepu internetowego
  • aktualizacja informacji
  • prowadzenie ofert poprzez social media
  • poszukiwanie nowych klientów oraz aktywizacja online
  • wizyta w firmie 1-2 razy wtygodniu
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie średnie
  • mile widziane doświadczenie marketingowe
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • wiedza na temat sprzedaży online
  • otwartość, komunikatywność, samodzielność
  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office), znajomość CRM
  • mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę zdalną w domu
  • niezbędne narzędzia do pracy online
  • zakwaterowanie w czasie pracy w Niemczech
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie