Sprzedawca na allegro, w sklepie firmowym oferta pracy

Kategoria: Marketing i reklama

Stawka: 3800.00 zł / Miesiąc

Jako firma z wieloletnim stażem na rynku, zatrudnimy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

Zadania:
  • obsługa Klienta za pomący poczty e-mail
  • przygotowywanie oraz wystawianie ofert handlowych
  • rozpatrywanie zwrotów i reklamacji
  • realizowanie zamówień Klientów
Wymagania:
  • dobra znajomość Internetu i obsługi komputera (znajomość pakietu Office będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętność pracy w grupie
  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • komunikatywność
  • samodzielność
  • wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie oraz sumienność

Oferujemy:
  • umowę zlecenie ( na pełny etat) - 3800 netto na rękę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i dobre warunki pracy
  • miłą atmosferę w energicznym zespole
  • cotygodniowe wynagrodzenie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm." Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.