Sklep MMO (Version 2.3) E-Commerce Angielski - Praca Zdalna praca przez internet w domu

Kategoria: Grafika / Szkice / Rysunki


E-mail:


Stawka: 20.00 zł / Godzinę


Weź to zlecenie

Szczegóły oferty:

Oferta skierowana tylko do graczy MMORPG.


ItemForge to legalnie działająca mikro firma, która od 3 lat zajmuję się handlem w grach online. Główny cel to zapewnienie bardzo kompleksowej oferty usług, przedmiotów i walut do najbardziej popularnych gier online, na jak najwyższym poziomie obsługi klienta. Aktualnie sprzedaż wirtualnych przedmiotów odbywa się poprzez serwisy aukcyjne.


Do dalszego rozwoju i realizacji moich wielkich planów potrzebuję twojej pomocy. Oferuję stabilną, wszechstronną pracę zdalną, czyli pracujesz w swoim mieszkaniu lub gdziekolwiek masz na to ochotę. Różnorodność zadań jest ogromna więc gwarantuję że nie będziesz się nudzić, dodatkowo gry (produkty) się cały czas zmieniają.


Mimo związania z grami, to stanowisko z graniem ma niewiele wspólnego (chyba że jesteś w stanie robić high ranking/hardmode boosting). Jest to praca e-commerce jak każda inna - czasochłonne, często monotonne dodawanie i aktualizowanie produktów oraz obsługa klienta. Wszystkie podstawowe zadania są dość proste i nikt z wieloletnią (kilka godzin codziennie) znajomością komputera/internetu nie powinien mieć z nimi problemu, ale cały czas wszystko się zmienia i dochodzi coraz więcej obowiązków oraz rzeczy o których trzeba pamiętać. Wszystkie sześć punktów CV rozpocznij od "®". Nie oznacza to że możesz wyjść na miasto cały dzień i pracować wieczorami, praca ta wymaga od Ciebie najlepszych godzin twojego dnia (pierwszych po tym jak wstaniesz), w innym wypadku nie dasz rady wykonywać jej porządnie. Interesuje mnie długa współpraca z rzetelną, odpowiedzialną osobą, która pomoże mi rozwinąć firmę. Jest to stanowisko na długie lata i daje możliwość awansu w miarę powiększania się zespołu. To czy wykażesz się czymś więcej i czy jesteś w stanie wykonywać bardziej skomplikowane zadania za wyższe wynagrodzenie zależy tylko od Ciebie.

Zakres obowiązków:


W tej chwili potrzebuję dodać dużą ilość produktów do sprzedaży (aukcje), więc przynajmniej pierwsze kilka miesięcy poświęcisz na to 75%+ czasu. Jest to zadanie typu ctrl+c/v które zajmuje dużo czasu, wymaga dokładności oraz wiedzy o danej grze (pkt. 4).


Oczywiście nie wyklucza to zmiany obowiązków wraz z rozwojem firmy, każdy z tych punktów może przerodzić się w pracę na pełny etat, zależnie od twoich umiejętności oraz preferencji (choć dodawanie produktów zawsze będzie integralną częścią e-commerce). Możliwe również będą pozycje typu grafik, programista, redaktor czy community manager.


Idealny pracownik jest lub mógłby się stać ekspertem w przynajmniej jednej grze.


1) Obsługa klientów w języku obcym oraz rodzimym (10-40% czasu pracy)


- dostarczanie zamówień w grach (w tej chwili głównie D2 + D3, wkrótce WoW)


- odpowiadanie na e-mail i poprzez komunikatory IM


2) Handel w wirtualnym środowisku gier (20-60% czasu)


- efektywne wyszukiwanie i zdobywanie przedmiotów w grze oraz na forum


- poznawanie cen i statystyk najpopularniejszych przedmiotów w każdej grze (np. nauczenie się na pamięć 150 przedmiotów i ich dokładnych właściwości w ciągu 1-2 miesięcy)


3) Świadczenie usług typu power leveling (5% czasu, więcej jeśli masz skills)


4) Aktualizacja i dodawanie nowych produktów (10-90% czasu)


- bardzo podstawowa obróbka graficzna w programie GIMP + podstawy HTML

INNE OFERTY