Sklep MMO (Ver 2.3) E-Commerce Angielski - Praca Zdalna z Domu oferta pracy

Kategoria: Programowanie / Informatyka

Stawka: 3000.00 zł / Miesiąc

Szczegóły oferty:

Zakres obowiązków:
W tej chwili potrzebuję dodać dużą ilość produktów (aukcje), więc przynajmniej pierwsze kilka miesięcy poświęcisz na to 75%+ czasu. Jest to zadanie typu ctrl+c/v które zajmuje dużo czasu, wymaga dokładności oraz wiedzy o danej grze (pkt. 4).
1) Obsługa klientów w języku obcym oraz rodzimym (10-40% czasu pracy)
- dostarczanie zamówień w grach
- odpowiadanie na e-mail i poprzez komunikatory IM
2) Handel w wirtualnym środowisku gier (20-60% czasu)
- efektywne wyszukiwanie i zdobywanie przedmiotów w grze oraz na forum
- poznawanie cen i statystyk najpopularniejszych przedmiotów w każdej grze
3) Świadczenie usług typu power leveling (5% czasu, więcej jeśli masz skills)
4) Aktualizacja i dodawanie nowych produktów (10-90% czasu)
- bardzo podstawowa obróbka graficzna w programie GIMP + podstawy HTML

Proces rekrutacji:
1) Test: dwie godziny
2) 1 tydzień
3) Bezpłatny 1 tydzień
4) Trial: 1-3 miesiące
5) Hired: 3 miesiące+

Wynagrodzenie:

Możesz freelancować minimum 20 godzin tygodniowo ale jakość twojej pracy musi być znakomita oraz musisz już w tej chwili być ekspertem (wiedzieć wszystko) w jakimś bardzo popularnym MMORPG (nie będzie czasu na trening).

8-14 zł netto za godzinę ( 2000 - 3000 brutto miesięcznie) to moje proponowane miesięczne warunki na start (pierwszy rok+) po okresie próbnym, zakładają że będziesz pracować średnio 8 godzin dziennie (sam kontrolujesz ile, gdzie i kiedy będziesz pracować). Netto, czyli ile dostajesz do ręki (podatek już zapłacony).

Przez pierwsze 1-3 miesiące (zależy jak szybko będziesz robił powierzone zadania efektywnie i bezbłędnie), będę płacił tylko 50% ustalonego wynagrodzenia, aczkolwiek jest to otwarte do negocjacji i zależy od indywidualnych kwalifikacji.
Zaczynamy od umowy o dzieło, czyli sam musisz się zatroszczyć o emeryturę i ubezpieczenie zdrowotne (zdrowotne miesięcznie kosztuje ~70zł od NFZ lub ~200 prywatnie).

Wymagania:
MUSISZ spełniać wszystkie 3 podpunkty:
1) Bardzo dobra znajomość Angielskiego lub Niemieckiego (szczególnie pisania i czytania). Musisz umieć formułować zdania 99% poprawnie ortograficznie i gramatycznie (to się tyczy również Polskiego).
2) Dokładność i rzetelne wykonywanie pracy: jestem perfekcjonistą więc robota na odwal ze mną nie przejdzie, wszystkie powierzone zadania muszą być na 99% w każdym szczególe. Musisz też posiadać wymagane umiejętności i cechy charakteru do efektywnej pracy z domu.
3) 99,9% stabilny internet i wystarczająco dobry komputer.

Standardowe CV mnie nie interesują (choć historia zatrudnienia byłaby bardzo użyteczna):
1. Zadanie testowe
2. Szybkość pisania (według 10fastfingers)
3. Resztę punktów proszę napisać po Angielsku/Niemiecku, potrzebuję minimum kilkaset znaków
4. Osiągnięcia w grach MMO (czyli czym możesz się pochwalić)
- ilość godzin spędzonych w grze (oszacowana)
- wszelkiego rodzaju rankingi i trudne osiągnięcia jakie udało się tobie uzyskać (jaki poziom reprezentujesz sobą w porównaniu do czołówki graczy)
5. Tygodniowa i roczna dyspozycyjność do pracy (ilość dni i godzin w których będziesz pracować tygodniowo oraz ilość wszystkich dni zupełnie wolnych, które co roku potrzebujesz)
6. Preferowane wynagrodzenie netto dla pierwszych 1-3 i 3-12+ miesięcy (umowa o dzieło)
7. Inne informacje