Senior Backend Developer (NODE.JS) - praca zdalna oferta pracy

Kategoria: Programowanie / Informatyka

Stawka: 70.00 zł / Godzinę

Szczegóły oferty:

SENIOR BACKEND DEVELOPER

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość Node.jS (warunek konieczny);
• znajomość Mongo DB;
• znajomość technologii Express, Sails.js oraz Angular / JavaScript;
• bardzo dobra znajomość j. angielskiego (warunek konieczny);
• doświadczenie w zarządzaniu strukturą (mile widziane).

Dodatkowe oczekiwania:
• umiejętność pracy pod presją czasu;
• zdyscyplinowanie oraz umiejętność organizacji czasu własnego i innych;
• proaktywność, koncentracja na szczegółach;
• umiejętności coachingowe;
• orientacja na prace w zespole;
• zdolności przywódcze.

Zadania na stanowisku:
• tworzenie kodu zgodnego z założeniami i wymaganiami projektu;
• stosowanie najlepszych praktyk rozwoju oprogramowania;
• komunikowanie na czas pojawiających się problemów;
• bieżące informowanie przełożonego o statusie powierzonych zadań/projektów;
• planowanie, wdrażanie i rozwój powierzonych projektów;
• udzielanie pomocy i wskazówek członkom swojego zespołu;
• tworzenie harmonogramów pracy wraz z szacowaniem niezbędnego czasu na wykonanie zadań, a także realizacja zadań zgodnie z przyjętym planem;
• delegowanie funkcji oraz zadań członkom zespołu;
• komunikowanie zmian w harmonogramie pracy.

Klient oferuje:
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• stabilną współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
• możliwość pracy zdalnej;
• prywatną opiekę medyczną;
• pracę przy ciekawych projektach realizowanych w kilkuosobowych zespołach;
• międzynarodowe środowisko pracy.