Samodzielny Specjalista ds. SEO - praca zdalna oferta pracy

Kategoria: Teksty pisane / Przepisywanie

Stawka: 3000.00 zł / Miesiąc

Szczegóły oferty:

Samodzielny Specjalista ds. SEO

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby chętnej do zdalnej współpracy z nami na stanowisku Samodzielnego Specjalisty ds. SEO.

Zakres obowiązków
- prowadzenie kampanii SEO dla klientów FUERTE MEDIA
- raportowanie przeprowadzonych działań
- analiza efektów prowadzonych działań i przygotowanie strategii optymalizacyjnej
- audyty optymalizacji stron internetowych
- rozbudowa zaplecza własnego FUERTE MEDIA

Wymagania
- poparta sukcesami znajomość zagadnień związanych z pozycjonowaniem stron internetowych
- doświadczenie na stanowisku związanym z SEO
- znajomość HTML i CSS pozwalająca na swobodną publikację treści w internecie
- dobra organizacja pracy własnej, kreatywność w działaniu, umiejętność analitycznego myślenia
- sumienność i terminowość, a także zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy
- ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- nienormowany czas pracy, pracę zdalną
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i zaangażowania