REKRUTER z J. Niemieckim – Praca Zdalna oferta pracy

Kategoria: Składanie długopisów / inne

Stawka: 3000.00 zł / Miesiąc

Szczegóły oferty:

Agencja pośrednictwa pracy.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Rekruter ze znajomością języka niemieckiego

Rodzaj pracy: Home Office

Twoje zadania:
• Pozyskiwanie, rekrutacja i selekcja kandydatów na opiekunki
• Zamieszczanie ogłoszeń na portalach
• Weryfikacja dokumentów aplikacyjnych oraz znajomości języka niemieckiego
• Prowadzenie bazy danych kandydatów, sporzadzanie raportow
• Realizacja projektów rekrutacyjnych

Wymagania:
• Biegła znajomość języka niemieckiego
• Wyższe wykształcenie, lub w trakcie nauki.
Preferowane kierunki: HR, psychologia, socjologia, filologia germańska, lingwistyka
• Bardzo dobra obsługa Pakietu MS Office
• Otwartość, zaangażowanie, rzetelność

Praca z nami to:
• Praca w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
• Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowych doświadczeń oraz umiejętności
• Udział w ciekawych projektach rekrutacyjnych
• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premia