Przedstawiciel Handlowy/Doradca klienta Praca Zdalna (w domu) oferta pracy

Kategoria: Marketing i reklama

Stawka: 10.00 zł / Sztukę

Szczegóły oferty:

Wychowujesz małe dziecko?
Siedzisz w domu, masz stałe łącze internetowe, telefon i chcesz dorobić?

Zamień to na pieniądze !

Jeśli posiadasz:

Stały dostęp do komputera z łączem internetowym.
Doświadczenie w aktywnej sprzedaży oraz pracy na stanowisku związanym z pozyskiwaniem klientów i/lub doświadczenie w telefonicznej i mailowej sprzedaży produktów.
Umiejętność negocjacji i prowadzenia rozmów handlowych przez telefon.
Łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji biznesowych.
Wytrwałość i kreatywność w pozyskiwaniu klientów.
Wysokie zdolności interpersonalne oraz duża komunikatywność.
Umiejętne stawianie celów, myślenie biznesowe i orientacja na wyniki.
Rozumiesz proces wprowadzania nowego produktu na rynek.
Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.
Wykształcenie minimum średnie.
Dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Poszukuję osobę/y do stałej współpracy w zakresie pozyskiwania:

Kontrahentów/odbiorców w kraju i za granicą.

Obowiązki:
- Opracujesz strategię pozyskiwania nowych klientów.
- Opracujesz i przedstawisz oferty i doprowadzisz do finalizacji transakcji.
- Poprowadzisz posprzedażową obsługę klientów.
- Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Opcjonalnie:
- Obsługa sklepu internetowych, aukcji Allegro.
- Znajomość programów graficznych Adobe Photoshop, Illustrator, CorelDraw.
- Dodawanie ogłoszeń.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy.
- Rozliczamy się procentowo od każdego pozyskanego zlecenia.
- Nienormowany czas pracy.
- Praca zdalna.

Jestem producentem chust do noszenia dzieci, odzieży ciążowej i do karmienia (szczegóły na www.modaciazowa.com ).
Chusty i odzież ciążowa i do karmienia mogą mieć odbiorców wśród stacjonarnych sklepów z odzieżą ciążowa, sklepów z artykułami dla dzieci, sklepów internetowych z tematyka dziecięcą, sklepów z bielizną, rajstopami, apaszkami itp drobiazgami jako rozszerzenie oferty, lub wszystkie inne firmy.

Mile widziane osoby prowadzące działalność gospodarczą, ale nie jest to warunek konieczny. Szukam osoby komunikatywnej, zmotywowanej do pracy i nastawionej na konkretne efekty.