Projektowanie serii koszulek patriotyczny oferta pracy

Kategoria: Grafika / Szkice / Rysunki


E-mail:


Stawka: 1300.00 zł / Całość


Weź to zlecenie

Szczegóły oferty:

Fundacja Instytut Łukasiewicza poszukuje grafika do uczestnictwa w nowym projekcie, polegającym na stworzeniu serii koszulek patriotycznych.


Przedmiotem współpracy jest zaprojektowanie 5-6 nadruków na koszulki, reprodukowanych docelowo w technice sublimacji. Projekty obejmowałyby połączenie przedstawień figuratywnych z napisami. Przedstawiane postacie czy grupy postaci to znani Polacy: bohaterowie, przywódcy, wodzowie, sportowcy etc. Przewidujemy również możliwość tworzenia lub parafrazowania scen historycznych, znanych motywów z malarstwa, kultury masowej etc. Ważna jest umiejętność niestandardowego myślenia i harmonijnej współpracy z autorem briefu oraz zdolność do osiągnięcia spójności stylistycznej całej serii projektów.


Warunkiem współpracy jest biegłe posługiwanie się programami graficznymi, znajomość problematyki druku na tkaninach w technice sublimacyjnej, sprawność w graficznym kreowaniu postaci (w tym przedstawień portretowych), umiejętność łączenia obrazu z elementami typograficznymi, znajomość historii Polski.


Plan prac obejmuje przygotowanie wstępnego projektu (po tematycznym zbriefowaniu przez nas), a po akceptacji szkicu wykonanie projektu docelowego i przesłanie go w postaci pliku. Plik musi spełniać wszelkie parametry umożliwiające wykorzystanie go do reprodukowania na tkaninach w technice sublimacji (przestrzeń barwna, rozdzielczość użytych map bitowych itd.)

INNE OFERTY