Programista T-SQL praca zdalna oferta pracy

Kategoria: Programowanie / Informatyka

Stawka: 3600.00 zł / Miesiąc

Weź to zlecenie

Szczegóły oferty:

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie testów automatycznych oprogramowania
  • Opracowywanie dokumentacji testowej
  • Przygotowywanie przypadków i scenariuszy testowych
  • Rejestracja wyników testów, zgłaszanie incydentów
  • Analiza dokumentacji biznesowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość T-SQL
  • Znajomość cyklu życia rozwoju oprogramowania

Mile widziane:

  • Dobra znajomość standardów testowych (mile widziane certyfikaty ISTQB)
  • Doświadczenie w pracy z tSQLt

Oferujemy:

  • Pracę zdalną
  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych, wymiana doświadczeń
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
  • Dofinansowania do szkoleń i certyfikatów
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet rekreacyjno- sportowy