Programista PHP praca zdalna oferta pracy

Kategoria: Programowanie / Informatyka

Stawka: 3700.00 zł / Miesiąc

Szczegóły oferty:

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy operatorem serwisu PromoSMS. Wysyłamy tysiące wiadomości SMS w ciągu zaledwie kilku sekund. Działamy na styku informatyki, telekomunikacji i marketingu. W chwili obecnej planujemy rozszerzać naszą działalność. Dołącz do naszego zespołu, aby rozwijać platformę razem z nami! Szukamy osób, które swoim zapałem, ambicją i potrzebną pasją pomogą nam rozwijać nasze systemy.

Szukamy pracowników do zespołu projektowego na stanowisko Programisty PHP na zasadach pracy zdalnej.

Oferujemy:
* elastyczne godziny pracy
* pracę w zgranym i otwartym zespole
* duże możliwości rozwoju
* tworzenie ciekawych, niekonwencjonalnych rozwiązań informatycznych
* wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i zaangażowania
* wizyty na szkoleniach i konferencjach branżowych

Jesteśmy także otwarci na osoby młode, nie zawsze jeszcze z ogromnym doświadczeniem, ale za to z naturalną informatyczną pasją. Zgłoś się do nas, aby rozwijać swoje umiejętności.

Wymagania

Wymagania:

* znajomość i doświadczenie w programowaniu w języku PHP
* znajomość wzorców projektowych, w szczególności wzorca MVC
* znajomość relacyjnych baz danych (np. MySQL)
* otwartości na pracę w zespole

Mile widziane:

* znajomość Zend Framework
* umiejętność programowania w Javascript (jQuery, node.js)
* znajomość CSS oraz/lub Sass
* znajomość innych języków programowania, np. Java, C/C++
* znajomość ORM, np. Doctrine2
* znajomość Hack (język programowania dla Hip Hop Virtual Machine)
* umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji GIT (lub inny)