Programista aplikacji mobilnych - zdalnie, cała Polska oferta pracy

Kategoria: Programowanie / Informatyka

Stawka: 4000.00 zł / Miesiąc

Weź to zlecenie

Szczegóły oferty:

Poszukujemy osób do współpracy przy projektach informatycznych, na stanowisko Programista aplikacji mobilnych.

Praca zdalna, w której Ty ustalasz swój czas pracy.

Mile widziani studenci/uczniowie.

KIM JESTEŚMY

Web Bespokers jest firmą, zajmującą się projektowaniem, implementacją i wdrażaniem rozwiązań programistycznych, w tym: aplikacji webowych, aplikacji mobilnych, webowych systemów zarządzania oraz portali, stron i sklepów internetowych. Rozwijamy się każdego dnia, poznając i tworząc rozwiązania nowoczesne oraz idealnie dopasowane do potrzeb naszych Klientów.

CO OFERUJEMY

- dogodną formę zatrudnienia - dostosujemy się czasowo do Twoich zajęć
- pracę zdalną
- atrakcyjne wynagrodzenie
- kontakt z szerokim spektrum technologii i rozwiązań informatycznych
- możliwość rozwoju zawodowego

REALIZOWANE ZADANIA

- projektowanie funkcjonalnych aplikacji i narzędzi i ich implementacja
- wdrażanie i analiza wydajności stworzonych aplikacji
- czynny udział w ciekawych projektach i wkład w rozwój produktów budzących uznanie użytkowników na całym świecie
- rozwijanie pasji w zakresie programowania

CZEGO OCZEKUJEMY

Wymagania miękkie - osobowość i nastawienie:
- chęć podnoszenia umiejętności programistycznych
- gotowość do nauki nowych technologii
- komunikatywność i przyjazne usposobienie
- swoboda w zdalnej pracy zespołowej
- zdolności analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
- zaangażowanie w pracę nad projektami
- samodyscyplina i samodzielność

Wymagania twarde - wiedza i umiejętności:
- umiejętność programowania aplikacji na iOS i/lub Android