Pracuj zdalnie - Zostań Naszym Rekruterem ! oferta pracy

Kategoria: Marketing i reklama

Stawka: 100.00 zł / Sztukę

Weź to zlecenie

Szczegóły oferty:

Potrzebujesz dodatkowego źródła dochodu?

Szukasz nowych możliwości rozwoju?

A może nie masz wystarczająco dużo czasu na pracę na cały etat?

Jeśli tak, zarejestruj się u nas i zarabiaj bez wychodzenia z domu !
Wystarczy, że znajdziesz dla nas osoby do pracy.

Spółka INVENT Sp. z. o. o. świadczy wyspecjalizowane usługi inwentaryzacyjne dla branży handlowej, logistyki i produkcji.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Rekruter ds. pozyskiwania nowych pracowników

Zadania:
• Twoim zadaniem będzie pozyskanie nowych pracowników do pracy przy inwentaryzacji na terenie całej Polski
• Wystarczy, że zrekrutowana przez Ciebie osoba odwiedzi naszą stronę, wpisze Twój numer pesel podczas rejestracji i przepracuje u nas min. 5 inwentaryzacji, a Ty otrzymasz wynagrodzenie

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 100 zł brutto za każdą zrekrutowaną przez Ciebie osobę
• Zdobycie doświadczenia
• Dużą samodzielność pracy
• Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań

Zapewniamy:
• Umowa zlecenie ZUS
• Indywidualny czas pracy