Praca Zdalna Specjalista ds. reklamy - Magazyn DOM | OGRÓD | WNĘTRZE oferta pracy

Kategoria: Marketing i reklama

Stawka: 3000.00 zł / Miesiąc

Weź to zlecenie

Szczegóły oferty:

Bydgoskie Centrum Reklamy - wydawca magazynów reklamowych  nawiąże współpracę w ramach pracy zdalnej z osobami posiadającymi doświadczenie w telemarketingu i sprzedaży.

Nasz magazyn to skarbnica wiedzy i inspiracji dla każdego właściciela domu. Można tu znaleźć oryginalne pomysły na aranżacje wnętrz i ogrodów, meble, dodatki,usługi fachowców, poznać dizajnerskie przedmioty i inspirować sie najnowszymi trendami.

System pracy: Home Office

Zakres obowiązków:

-nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami.

-sprzedaż powierzchni reklamowych w Magazynie

Oferujemy:

-elastyczny system pracy (praca zdalna)

-atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników

-jasne i przejrzyste zasady współpracy

Wymagania

- stały dostęp do komputera z łączem internetowym

- możliwość pracy w domu

- umiejętność prowadzenia rozmowy handlowej

- świetna organizacja pracy

- dyspozycyjność w godzinach  8-16

- wytrwałość i konsekwencja w dążeniu do celu