Praca zdalna dla informatyka oferta pracy

Kategoria: Programowanie / Informatyka

Stawka: 3000.00 zł / Miesiąc

Weź to zlecenie

Szczegóły oferty:

Firma prężnie rozwijająca się na Polskim rynku poszukuje informatyka do pozycjonowania/tworzenia oraz utrzymania stron www. Chętne osoby proszę o wysyłanie CV na adres e-mail.

Wymagania/zakres obowiązków:

-Kreowanie strategii komunikacji internetowej firmy i jej marek,

-Zarządzanie pozycjonowaniem stron internetowych,

-Monitoring mediów w zakresie obecności marki w Internecie,

-Inicjowanie projektów w kanale internetowym wspierających sprzedaż (promocje, aplikacje, newslettery itd.),

-Współtworzenie kampanii i akcji on-line wspierających marki firmy,

-Analiza polityki i działań konkurencji w obszarze Social Media i Internetu,

-Poszukiwanie, analiza i rozwój nowych kanałów komunikacji,

-Tworzenie tekstów marketingowych zgodnie z zasadami webwritingu,

-Inicjowanie i moderowanie dyskusji w mediach społecznościowych,

-Administrowanie treściami na stronach internetowych oraz tworzenie nowych stron/podstron,

-Ocena i raportowanie skuteczności prowadzonych akcji.

-zarządzanie treścią i optymalizacja stron www (znajomość podstaw HTML)

-bardzo dobra znajomość MS Excel

-podstawowa znajomość XHTML/CSS

Serdecznie zapraszam do kontaktu!