PRACA OD ZARAZ! Grafik zainteresowany modą! Praca zdalna/dorywcza oferta pracy

Kategoria: Grafika / Szkice / Rysunki

Stawka: 20.00 zł / Godzinę

Szczegóły oferty:

Poszukujemy osoby do pracy w zespole marki modowej MILOV.

Milov Fashion Company sp. z o.o. - Marka modowa założona w 2012 roku przez dwie dziewczyny z Poznania, Patrycję Krzywda i Zuzannę Juszczak. Ubrania w stylu classy/streetwear dla osób w przedziale wiekowym od 20 do 30 lat. MILOV wychodzi naprzeciw ludziom, którzy chcą wyglądać awangardowo, nieschematycznie, a jednocześnie ubiorem wyrazić swoją niebanalną osobowość. Młodość, pasja, kreatywność to cechy które tworzą filozofie marki.
Sklep internetowy milovstore.com

Opis stanowiska: GRAFIK w marce odzieżowej

- tworzenie i przygotowywanie materiałów wg strategii wizualnej marki
- projektowanie stylizacji z użyciem zdjęć produktu/packshotu marki, tzw. outfit of the day (3x w tygodniu)
- tworzenie grafiki do Newslettera (3x w miesiącu)
- pisanie obszernego artykułu o modzie, z uwzględnieniem stylu marki (1x w tygodniu)
- pisanie newsów (2x w tygodniu)
- aktywne poszukiwanie inspiracji i trendów - umieszczanie zdjęć na kanałach tumblr, Pinterest
- uzupełnianie aktualności na stronie milovstore.com
- uzupełnianie zdjęć klientów do zakładki na stronie

Wymagania:

- preferowane wykształcenie graficzne
posługiwanie się pakietem Adobe (Photoshop, Ilustrator)
- mile widziane doświadczenie zawodowe na stanowisku grafika w dziale marketingu, agencji reklamowej
- samodzielność , pomysłowość i kreatywność,
- zdolności plastycznych i wyczucia estetyki,
- zainteresowanie grafiką oraz modą,
- przedstawienia portfolio prac (3 stylizacje z użyciem markowych produktów)
- mile widziana znajomość mediów społecznościowych: tumblr, Pinterest,
- dyspozycyjność i możliwość szykiego reagowania
- mile widziane osoby uczące się/ studenci

Oferujemy:

- możliwość pracy zdalnej z domu
- stabilną i stałą współpracę z firmą
- stałe wynagrodzenie,
- umowę zlecenie
- możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach w firmie,
pokazy mody, targi itp.
- przyjazną atmosferę pracy