Potrzebny handlowiec: praca zdalna praca przez internet w domu

Kategoria: Marketing i reklama


E-mail:


Stawka: 15.00 zł / Miesiąc


Weź to zlecenie

Szczegóły oferty:

Sklep Centrum BHP (www.bhpcentrum.net) poszukuje przedstawiciela handlowego. Praca wyłącznie w segmencie B2B: poszukujemy klientów w branżach m.in. budowlanej, remontowej, medycznej, mogą to być warsztaty samochodowe, właściwie wszelkie firmy zatrudniające co najmniej kilku pracowników. Nasza oferta zawiera ponad 17 tysięcy artykułów (ubrania robocze, buty ochronne, rękawice, akcesoria BHP). Dodatkowo oferujemy wykonanie nadruków na odzieży roboczej. Prowadzimy sprzedaż w sklepie w Łomiankach oraz przez WWW. Poszukujemy osoby, która zdobędzie dla nas klientów w regionie oraz rozwinie sprzedaż krajową np. układając i zgłaszając oferty do firm poszukujących dostawców odzieży roboczej i akcesoriów BHP.
System rozliczania: prowizyjny (uczciwe 15% od łącznej wartości netto sprzedaży, wypłacane po rozliczeniu transakcji z klientem, nie narzucamy planów sprzedażowych ani premii uznaniowych zależnych od wzajemnie wykluczających się czynników). 
System pracy: zdalny.
Nie wymagamy codziennych spotkań czy wykonywania dziesiątków telefonów. Interesują nas realne wyniki sprzedażowe. Można zrealizować dwa dobre zamówienia w miesiącu, które dadzą godziwy zarobek.

Warunki zatrudnienia etatowego: wyłącznie po okresie próbnym w zależności od realnych wyników.
Wymagania: szczera chęć do pracy, umiejętności sprzedażowe, dobry gust estetyczny mnożony przez zrozumienie potrzeb klienta (sprzedajemy ubrania, trzeba umieć przedstawić ofertę). W przypadku wyjazdów do klientów: dopłata za paliwo (preferowany samochód na gaz). Znajomość specyfiki BIP mile widziana, ale nie jest absolutnie konieczna.
Telefon: firmowy, no limit. Możliwość opłacenia własnego (do 50 zł - abonament lub prepaid).

INNE OFERTY